درخواست همکاری

فرصت‌های شغلی سرآغاز یک موفقیت

ما از افرادی که برای توسعه و تحقیق در زمینه تولید محصولات پیشرفته شیمی ما را یاری کنند، استقبال می کنیم. شما در کنار ما از چالش های ایجاد شده و به خصوص فرصت های ایجاد شده برای انجام کارهای تحقیقاتی و ارتقا دانش، لذت خواهید برد. شما می توانید با شرکت اوکسین در سطوح شغلی و حرفه ای متفاوتی همکاری نمایید، اگر متمایل به کسب تجربه عملی در حین تحصیل خود هستید و یا تمایل به شروع همکاری با ما بعد از فارغ التحصیلی و یا به خصوص اگر در شغل خود حرفه ای هستید و به دنبال مسیر جدیدی در این زمینه می باشد، می توانید فرصت های حرفه ای خود را در این شرکت دنبال کنید:

ارسال رزومه یا تکمیل فرم درخواست کار در سایت اوکسین:
اگر مایلید به شرکت اوکسین بپیوندید، می‌توانید با توجه به دانش و تخصص خود، درخواست کار خود را اعلام کنید. مشخصات خود را در فرم استخدام و یا رزومه‌ی خود را به فرمت PDF یا Word در سامانه منابع انسانی ثبت کنید.
غربال‌گری رزومه‌ها و انتقال به بانک رزومه‌های اوکسین:
تمامی رزومه‌های دریافتی به صورت روزانه بررسی و طبقه‌بندی می‌شوند و در بانک رزومه‌های شرکت اوکسین قرار می‌گیرند.
انتخاب واجدین شرایط برای مصاحبه:
رزومه‌ها توسط کارشناسان جذب و با همکاری مدیران مربوطه بر اساس شرایط احراز، بررسی و لیستی از رزومه‌های منتخب برای مصاحبه تهیه می‌شود.
مصاحبه:
مصاحبه فنی و تخصصی: بررسی صلاحیت دانشی و مهارتی فرد متقاضی کار. مصاحبه رفتاری: بررسی ابعاد شخصیتی، مهارت‌های رفتاری و تطابق فرد با فرهنگ شرکت اوکسین.
اطلاع رسانی نتیجه فرآیند استخدام:
نتیجه مصاحبه (تائید یا عدم تائید) به اطلاع متقاضی کار می‌رسد.
آشناسازی کارکنان جدید با فرهنگ کاری شرکت:
جهت آشناسازی افراد جدید با فرهنگ کاری شرکت اوکسین، افراد، چهار هفته کاری (112 ساعت) فرصت دارند تا با واحدها و بخش های کلیدی سازمان، فرهنگ، فرآیندهای منابع انسانی و امکانات شرکت آشنا شوند. در این چهار هفته افراد فرصت کافی در اختیار دارند تا با چالش های کاری این مجموعه و همکاران خود آشنا شوند. این مدت علاوه بر اینکه جنبه آموزشی دارد، تجربه خوبی برای افراد تازه وارد می باشد. به علاوه، افراد دوره کاری به مدت 1 ماه را جهت آشناسازی و تطبیق (کارآموزی) با شرکت می گذارنند. در این دوره افراد با واحد کاری خود و نیز با الزامات و رویه های کاری مرتبط در شرکت اوکسین آشنا می شوند.