منابع انسانی

رشد و ترقی

اگر به دنبال پیشرفت هستید، در هر حوزه‌ای ، باید یک فرد متعهد و پایبند به وعده‌هایتان باشید. شرکت اوکسین این فرصت را فراهم می سازد تا با همکاری یک تیم متخصص و با انگیزه در مسیر پیشرفت قدم بردارید.

دپارتمان تحقیق و توسعه

رسالت رشد و بهره وری در واحد تحقیق و توسعه شرکت ما معطوف به كشف و درك فرصتها و نیازهای صنعت ،کشف ایده های جدید و توسعه آن ها، شناخت روند فناوری های موجود و آینده، رویارویی با تهدیدها از طریق حفظ مزیت رقابتی می شود.

متخصصان داخلی

 شرکت دانش محور اوکسین اوتانا با به کارگیری متخصصین فارغ التحصیلان برتر دانشگاه های کشور در تلاش است تا  نتیجه تحقیقات و تجارب خود را در زمینه مواد شیمیایی به صنعت متصل نماید.

بهترین راه برای پیش بینی آینده, ساختن آن است

شرکت به ساختن آینده ای بهتر در تولید مواد شیمیایی در حوزه صنایع نفت، گاز و انرژی می اندیشد و با برنامه ریزی های جامع و کامل در این مسیر گام برمی دارد. ما معتقدیم که با نظم، وفاداری، تعهد و رهبری که از ارزش های بنیادی مجموعه ما میباشد راه رسیدن به  این اهداف هموارتر میشود.

اوکسین با این باور که ارزشــمندتریــن ســرمایه شرکت نیـروی انسـانی متخصـص، جـوان و بـا انگیـزه­ ی آن است، شرایط لازم برای رشـد و ارتقـای علمی کارکنان خود را در اولویت قرار داده است.

ما فرصت های شغلی را برای شما فراهم کرده و از روز اول در راستای رشد و ارتقای شخصی شما، در یک محیط پویا ،خلاق و فعال شما را پشتیبانی میکنیم.

فرصت های شغلی

ما از افرادی که برای توسعه و تحقیق در زمینه تولید محصولات پیشرفته شیمی ما را یاری کنند، استقبال می کنیم. شما در کنار ما از چالش های ایجاد شده و به خصوص فرصت های ایجاد شده برای انجام کارهای تحقیقاتی و ارتقا دانش، لذت خواهید برد. شما می توانید با شرکت اوکسین در سطوح شغلی و حرفه ای متفاوتی همکاری نمایید، اگر متمایل به کسب تجربه عملی در حین تحصیل خود هستید و یا تمایل به شروع همکاری با ما بعد از فارغ التحصیلی و یا به خصوص اگر در شغل خود حرفه ای هستید و به دنبال مسیر جدیدی در این زمینه می باشد، می توانید فرصت های حرفه ای خود را در این شرکت دنبال کنید.

فرآیند استخدام در اوکسین اوتانا

 • ارسال رزومه یا تکمیل فرم درخواست کار در سایت اوکسین

در صورتی که تمایل دارید با ما همکار شوید و به شرکت اوکسین بپیوندید، می توانید متناسب با دانش و تخصصتان برای فرصت های شغلی اعلام آمادگی نمایید. به این منظور می توانید مشخصات خود را در فرم استخدام و رزومه خود را به فرمت pdf یا word در سامانه منابع انسانی ثبت نمایید.

 • غربال گری رزومه ها و انتقال به بانک رزومه های اوکسین

 کلیه رزومه های دریافتی بصورت روزانه بررسی و طبقه بندی می شوند و در بانک رزومه های شرکت اوکسین قرار می گیرند.

 • انتخاب واجدین شرایط برای مصاحبه

رزومه های توسط کارشناس جذب و با همکاری مدیر مربوطه و براساس شرایط احراز بررسی می گردند و لیستی از رزومه های منتخب تهیه شده تا برای مصاحبه دعوت شوند.

 • مصاحبه: 

مصاحبه فنی و تخصصی: هدف از این مصاحبه، بررسی صلاحیت دانشی و مهارتی فرد متقاضی کار است.

 مصاحبه رفتاری: این مصاحبه در صورت تائید فرد در مصاحبه فنی و تخصصی صورت می گیرد. در این مصاحبه منابع انسانی به بررسی ابعاد شخصیتی، مهارت های رفتاری و تطابق فرد با فرهنگ شرکت اوکسین می پردازند.

 • اطلاع رسانی نتیجه فرآیند استخدام
 • نتیجه مصاحبه در صورت پذیرفته شدن به اطلاع متقاضی کار می رسد.
  • آشناسازی کارکنان جدید با فرهنگ کاری شرکت

  جهت آشناسازی افراد جدید با فرهنگ کاری شرکت اوکسین، افراد، دو هفته کاری (112 ساعت) فرصت دارند تا با واحدها و بخش های کلیدی سازمان، فرهنگ، فرآیندهای منابع انسانی و امکانات شرکت آشنا شوند. در این دو هفته افراد فرصت کافی در اختیار دارند تا با چالش های کاری این مجموعه و همکاران خود آشنا شوند. این مدت علاوه بر اینکه جنبه آموزشی دارد، تجربه خوبی برای افراد تازه وارد می باشد.

  به علاوه، افراد دوره کاری به مدت 1 ماه را جهت آشناسازی و تطبیق (کارآموزی) با شرکت می گذارنند. در این دوره افراد با واحد کاری خود و نیز با الزامات و رویه های کاری مرتبط در شرکت اوکسین آشنا می شوند.

  مشتاقانه تمایل داریم شما را در جلسات مصاحبه مان دیدار نماییم.